UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

W dniu 23.06.2023 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Pani dyrektor  Helena Król przywitała  obecnych rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, podsumowała pracę uczniów , wręczyła świadectwa i nagrody wyróżnionym uczniom. Następnie zabrała głos mówiąc:

,,…Mija kolejny rok szkolny

Drodzy uczniowie , wakacje to najbardziej oczekiwany przez Was okres w ciągu całego roku szkolnego, nadchodzi czas zasłużonego i upragnionego odpoczynku i relaksu. To czas kiedy można odpocząć, zregenerować siły i nabrać nowej energii przed kolejnymi wyzwaniami. To także czas nauki, poznawania nowych rzeczy i rozwijania swoich pasji.

Życzę Wam , by wakacje były bezpieczne, pełne miłych wrażeń, spotkań w gronie najbliższych i przyjaciół. Odpocznijcie od trudów nauki, nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań w nowym roku szkolnym. Niech każda wakacyjna przygoda kończy się bezpiecznym powrotem do domu.

Nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły dziękuję za rzetelną i sumienną pracę, za odkrywanie i rozwijanie pasji uczniów, za serce i zaangażowanie, przezwyciężanie problemów, życząc nieustającej motywacji w rozwoju osobistym i zawodowym.

Słowa podziękowania i życzenia kieruję również do Rodziców, którzy wspierają działania szkoły , służą radą i pomocą. Jestem przekonana , że wspólne działania wychowawcze i pełne zrozumienie dla potrzeb młodych ludzi zaowocują pozytywnymi efektami i pomyślną przyszłością Waszych dzieci.

Życzę wszystkim , aby rozpoczynające się wakacje były bezpieczne i stały się czasem odpoczynku, radości, a także czasem nabierania sił do dalszej pracy i nauki oraz podejmowania nowych zadań”.