Nauczyciele

Grono pedagogiczne

rok szkolny 2021/2022

  • mgr Helena Król (nauczyciel dyplomowany) – dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki

  • mgr Dariusz Dziedzia (nauczyciel dyplomowany)-wychowawca klasy V nauczyciel wychowania fizycznego,techniki ,informatyki

  • mgr Małgorzata Zinkiewicz (nauczyciel dyplomowany)-wychowawca klasy II , nauczyciel muzyki

  • mgr Iwona Kłopotowska (nauczyciel kontraktowy)-wychowawca oddziału przedszkolnego

  • mgr Anna Marcinkiewicz (nauczyciel dyplomowany)-oddział przedszkolny

  • mgr Elżbieta Szawkało (nauczyciel dyplomowany) – wychowawca oddziału przedszkolnego                   

  • mgr Katarzyna Łopaciuk (nauczyciel dyplomowany) – wychowawca klasy I

  • mgr Katarzyna Boratyńska (nauczyciel dyplomowany) – wychowawca klasy III

  • mgr Irena Grzeszczuk (nauczyciel dyplomowany) –oddział  przedszkolny

  • mgr Nela Drywulska (nauczyciel dyplomowany) – wychowawca klasy VIIIa, nauczyciel historii, plastyki, zajęć komputerowych i wychowania do życia w rodzinie

  • mgr Anna Kuligowska-Kubeł (nauczyciel dyplomowany) – wychowawca klasy VIIIb nauczyciel wychowania fizycznego, religii katolickiej

  • mgr inż. Kheiri Al Ghazali (nauczyciel dyplomowany) – nauczyciel języka angielskiego

  • mgr Władysława Pierewoj (nauczyciel dyplomowany) – wychowawca klasy VIIa, nauczyciel języka polskiego

  • mgr ks. Jarosław Błażejak (nauczyciel dyplomowany) – nauczyciel religii katolickiej

  • mgr ks. Krzysztof Matwiejuk (nauczyciel kontraktowy) – nauczyciel religii prawosławnej

  • mgr Marta Gierasimiuk (nauczyciel mianowany)-wychowawca klasy VII B nauczyciel języka polskiego

  • mgr Krystyna Mantur (nauczyciel dyplomowany)- nauczyciel języka rosyjskiego

  • mgr Elżbieta Czerwiec (nauczyciel dyplomowany)- nauczyciel historii, wos, edb

  • mgr Agnieszka Maciejewskwa (nauczyciel dyplomowany)- nauczyciel geografii

  • mgr Agnieszka Malinowska (nauczyciel dyplomowany)- nauczyciel biologii i chemii

  • mgr Marcin Stypułkowski (nauczyciel dyplomowany)- nauczyciel wychowania fizycznego

  • mgr Ewa Pura (nauczyciel dyplomowany)- wychowawca klasy VI-nauczyciel matematyki

  • mgr Barbara Jackowiak – ( nauczyciel kontraktowy ) oddział przedszkolny

  • mgr Paula Marczuk (nauczyciel kontraktowy)-pedagog szkoły
  • mgr Mariusz Porzeziński( nauczyciel kontraktowy)-nauczyciel fizyki