Oddziały przedszkolne

BAL KARNAWAŁOWY

Supersmyki w sali zabaw ,,Młynek” w Siedlcach.

“Cytrynki”i “Pszczółki” 7 grudnia odwiedzily Wioskę Świętego Mikołaja w Pomigaczach

Mikołajki w grupie Supersmyki

Andrzejki w grupie Supersmyki.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA – grupa Supersmyki 

 

Cytrynki i Supersmyki na przedstawieniu ,,Kopciuszek”

23 listopada 2023r dzieci z grup “Cytrynki” i “Supersmyki” wraz z wychowawczyniami i opiekunkami udali się do Siemiatycz na spektakl teatralny “Kopciuszek” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Był to niezwykle ciekawy , roztańczony i rozśpiewany występ z efektami świetlnymi.

 

 

WYCIECZKA DO WIOSKI DYNIOWEJ

18 października 2023r. Grupa Supersmyki i uczniowie klasy I b odwiedziły Wioskę Dyniową w miejscowości Pomigacze w Majątku Howieny. Na farmie dyń poznaliśmy to warzywo z bliska.

Była prezentacja i ciekawostki o dyniach, sportowe konkurencje z dyniami, dyniowe disco, degustacja soku z dyni; spacer po mini ZOO, gdzie widzieliśmy m.in. strusie, osiołki, kangury i super papugi.

Wycieczkę zakończył pyszny obiad. To była wspaniała przygoda!

 

3 października dzieci z naszej grupy Cytrynki zwiedziły Strefę Odkrywania Wyobraźni i Aktywności ”Sowa” w Drohiczynie.

20 września 2023 roku przedszkolaki obchodziły swoje święto – Dzień Przedszkolaka

 

SUPERSMYKI W PARKU LINOWYM

Zakończenie roku szkolnego grupa Supersmyki 

                          
   SUPERSMYKI NA ŚCIEŻCE EDUKACYJNEJ I W PARKU LINOWYM W WÓLCE NADBUŻNEJ   
     
 
     DZIEŃ TRUSKAWKI I NIE TYLKO …. – grupa Supersmyki
 
                                                    SUPERSMYKI NA PIKNIKU
 
                                                                               DZIEŃ DZIECKA –
                                                                – grupa Supersmyki i Cytrynki
                                                        warsztaty robienia pizzy – pizzeria Da Grasso
 
 

 

Dzień Mamy w grupie Supersmyki

1beba9f5-c591-49b9-b7d5-cf3ad7d37c6a

PRZEDSZKOLAKI W ZIOŁOWYM ZAKĄTKU W KORYCINACH

 

Wycieczka do EPICENTRUM NAUKI w Białymstoku

26 kwietnia dzieci z trzech starszych grup wybrały się na wycieczkę do Epi -Centrum Nauki, w którym nauka łączy się z zabawą. Wycieczka zorganizowana była w ramach projektu unijnego. Wchodząc do Epi-Centrum, dzieci przeniosły się w świat, w którym nuda nie istnieje. Doświadczenia, eksperymenty, nowoczesne technologie, warsztaty – tutaj ciągle coś się dzieje! Przedszkolaki miały okazję zwiedzać i doświadczać zabaw w kilku obszarach tematycznych m. in. moje ciało, technika, świat budownictwa i energia wody. Wycieczkę uświetnił posiłek w Mc Donald’s.

A jak było? FANTASTYCZNIE! Zobaczcie sami!

 

WIOSENNE I ŚWIĄTECZNE PRACE PLASTYCZNE – GRUPA SUPERSMYKI

Powitanie wiosny

21 marca nasze przedszkolaki i uczniowie z klas I – III na placu szkolnym pożegnały Marzanę.

Marzanna to postać związana z wiosennym rytuałem pożegnania zimy i powitania wiosny. W polskiej tradycji ludowej była to kukła wykonana z gałązek, słomy i materiałów naturalnych, która symbolizowała zimę.

Po powrocie do przedszkola czekali na nas uczniowie klasy II z przedstawieniem pt.” Nadchodzi wiosna”. Po obejrzeniu inscenizacji

dzieci z klasy II i przedszkolaki witały wiosnę piosenkami, a także bawiły się tańcząc przy wesołej muzyce.

W podziękowaniu za tak miłe powitanie Pani Wiosna obdarowała dzieci cukierkami pszczółkami i obiecała, że już zostanie z przedszkolakami, zazieleni łąki, drzewa oraz trawy.

Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU,,MAGICZNE MIEJSCE”

 

20 marca Supersmyki i Cytrynki obejrzały wspaniałe przedstawienie pt.,,Kaczka Dziwaczka” w wykonaniu Pracowników o Kadry Pedagogicznej Przedszkola Gminnego w Siemiatyczach. Dzieci miały też okazję pobawić się na sali i placu zabaw.

 

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie.

Spotkanie z Panem Andersenem

W dniu 3 marca przedszkolaki z grup Pszczółki, Cytrynki i Supersmyki wyjechały do SOK-u, gdzie miały okazję obejrzeć spektakl teatralny „Bajki Pana Andersena”, wystawiony przez Katolicki Teatr Edukacyjny z Krakowa. Teatr oglądany na żywo był prawdziwą kulturalną ucztą. Piękne dekoracje, wspaniałe stroje, muzyka, gra świateł i dialog aktorów z dziecięcą publicznością – wszystko to sprawiło, iż przez ponad godzinę byliśmy w świecie fantazji, do którego zaprosił nas sam Pan Andersen. Pisarz miał pewien problem – smuciło go zbytnie unowocześnianie bajek. Ponadto sądził, iż dzieci nie znają jego twórczości. Na szczęście my, Brzydkie Kaczątko oraz Gerda i Kaj udowodniliśmy Panu Andersenowi, że doskonale znamy i uwielbiamy wszystkie jego dzieła. Przy okazji przypomnieliśmy sobie kilka cennych prawd. Brzydkie Kaczątko nauczyło nas, że nie wolno krytykować innych, Ołowiany Żołnierzyk pokazał nam potęgę odwagi, zaś Calineczka udowodniła, iż o wielkości świadczą: dobre serce i pokora. Czekamy na kolejną przygodę z teatrem!

 

KONKURS RECYTATORSKI „ZIMOWA POEZJA”

Dnia 23 lutego 2023r. w Oddziałach przedszkolnych odbył się konkurs recytatorski pt. „Zimowa poezja”.
W odpowiedzi na nasze zaproszenie zgłosiło się 36 dzieci przygotowując wspólnie z rodzicami w domu jeden wiersz o tematyce zimowej. Chociaż aura za oknem daleka była od zimowej to przedszkolne dekoracje przeniosły nas do białej krainy.
Uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem,  wdzięcznie i odważnie prezentowali swój repertuar. Wszystkie występujące przedszkolaki otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Z
aangażowanie rodziców w przygotowanie dzieci motywuje nas do podejmowania dalszych działań.

 

 

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Bal karnawałowy

„……ach cóż to był za bal, nad bale….”

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było i w naszym przedszkolu. Dzieci czekały na niego z utęsknieniem. 

Na wspólną zabawę czekała sala gimnastyczna ozdobiona kolorowymi balonami, bibułami i gwiazdami.

Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce w rytm skocznej muzyki. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy z bańkami mydlanymi i tańce z balonami. Ale największym hitem było przybycie na bal wielkiej maskotki – misia pandy. Przedszkolaki uczestniczyły w tańcach z pandą prowadzonych przez zaproszonych animatorów.

Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.

 

STRAŻACY W PRZEDSZKOLU

Życzenia z Okazji Dnia Babci i Dziadka od „Cytrynek”

IMG_8382

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE ,,SUPERSMYKI”

ŚWIĄTECZNE PRACE PLASTYCZNE SUPERSMYKÓW

Zimowe zabawy – grupa Supersmyki

SUPERSMYKI W ŚWIECIE DINOZAURÓW

 

 

Mikołajki w grupie SUPERSMYKI

Z WIZYTĄ U MIKOŁAJA

 

 

6 grudnia dzieci z grypy ,,Supersmyki’’ i ,,Cytrynki’’ wybrały się na wycieczkę do Wioski Świętego Mikołaja. Podczas wycieczki zwiedziły chatę Mikołaja – jego salon, kuchnię i sypialnię. Napisały list do Mikołaja, który wysłały na Poczcie Mikołaja. Pobawiły się z Elfami i ulepiły z nimi świąteczne pierniczki. Dzieci zwiedziły również mini ZOO. Całą wycieczkę uświetniło spotkanie z Mikołajem.

 

ZABAWA ANDRZEJKOWA U SUPERSMYKÓW

28.11 2022r. przedszkolaki z grupy SUPERSMYKI przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych, które przygotowały uczennice z klasy VII – Maja i Rozalka.

Podziękowania rodzicom za słodki poczęstunek.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

grupa SUPERSMYKI

25 listopada dzieci świętowały Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola swoje pluszowe misie. Przedszkolaki poznały historię pluszowego misia oraz ciekawostki o niedźwiedziach. Dowiedziały się, że na świecie żyje osiem gatunków niedźwiedzi. Zapoznały się z budową ciała niedźwiedzia. Przypomniały imiona misiów – bajkowych bohaterów. Bawiły się przy piosenkach o misiach. Wykonały pracę plastyczną. Dzień Pluszowego Misia był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszakami oraz że mogły pokazać je swoim koleżankom i kolegom z grupy.

 

DBAMY O ZDROWIE

Dzieci z grup SUPERSMYKI i CYTRYNKI realizują blok tematyczny ,,Dbamy o zdrowie”.

Dzieci spotkały się z panią intendentką, która opowiedziała, jak zdrowo się odżywiać oraz ze szkolną higienistką, która uporządkowała wiedzę dzieci o tym, co należy robić, żeby nie chorować.

W ramach realizacji tego bloku tematycznego dzieci obejrzały kilka filmików edukacyjnych i wykonały różne prace plastyczne.

FESTIWAL JESIENNEJ PIOSENKI

28 października odbył się Festiwal Jesiennej Piosenki. Dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały przed kolegami swoje umiejętności wokalne, śpiewając piosenki o tematyce jesiennej, których nauczyły się w przedszkolu. Dzieci z grupy CYTRYNKI przedstawiły inscenizację wiersza Jana Brzechwy ,,Na straganie”. Były też wspólne tańce do piosenki o pomidorku. Na zakończenie każdy dostał medal i słodki upominek. Impreza była udana, więc będzie kontynuowana w kolejnych porach roku.

 

JESIENNE PRACE PLASTYCZNE SUPERSMYKÓW

WRZESIEŃ U SUPERSMYKÓW

“Cytrynki” w Parku Linowym w Wólce

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRUPIE SUPERSMYKI

SUPERSMYKI W PARKU LINOWYM

DZIEŃ DZIECKA-SUPERSMYKI

DZIEŃ DZIECKA -CYTRYNKI.

 

KOCHANYM MAMOM-CYTRYNKI I SUPERSMYKI.

IMG_6835

IMG_6849

IMG_6849

IMG_6855

IMG_6856

IMG_6858

KOLOROWE MOTYLE – prace plastyczne Supersmyków.

Spotkanie “Cytrynek” z Panem Andersenem w bibliotece

 

,,Cytrynki” obchodzą Święto Ziemi.

 

Cytrynki wykonują “ciasteczkowe pisanki” w przededniu Wielkanocy. Wesołych świat!

 

 

PRACE PLASTYCZNE SUPERSMYKÓW

 

SUPERSMYKI NA WIOSENNYM KONCERCIE W SZKOLE MUZYCZNEJ W SIEMIATYCZACH

POŻEGNANIE ZIMY – POWITANIE WIOSNY

 

 

 

                                                            BAL KARNAWAŁOWY

 

                    Życzenia na Dzień Babci i Dziadka

 

  IMG_6366

IMG_6368

 ŚWIĄTECZNE PRACE PLASTYCZNE – grupa SUPERSMYKI       

    Rozstrzygnięcie konkursu – ,, Najpiękniejsza kartka świąteczna ‘’.

IMG_20211217_090225 (Copy) IMG_20211217_090518 (Copy) IMG_20211217_090526 (Copy)

_DSC0738 (Copy) _DSC0761 (Copy) _DSC0764 (Copy) _DSC0767 (Copy) IMG_7746 (Copy) 

IMG_20211217_094413 (Copy) IMG_20211217_094414_1 (Copy)

MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

10 grudnia dzieci z grupy ,,Supersmyki” wzięły udział w spotkaniu w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek” we współpracy z bibliotekami publicznymi. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko otrzymało w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.

W Wyprawce dzieci znalazły wyjątkową książkę „Pierwsze czytanki dla…”, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

IMG_20211210_101437 (Copy) IMG_20211210_101756 (Copy) IMG_20211210_101831 (Copy) IMG_20211210_102100 (Copy) IMG_20211210_102636 (Copy) IMG_20211210_102650 (Copy) IMG_20211210_102656 (Copy) IMG_20211210_105637 (Copy) IMG_20211210_105650 (Copy) IMG_20211210_105710 (Copy) IMG_20211210_105851 (Copy) IMG_20211210_112226 (Copy) IMG_20211210_112326 (Copy) IMG_20211210_112648 (Copy) IMG_20211210_112658 (Copy)

 Wspólna zabawa dzieci z grup ,,CYTRYNKI” i ,,SUPERSMYKI” w sali zabaw WESOLANDIA w Siemiatyczach.

IMG_7709 (Copy) IMG_7716 (Copy) IMG_7718 (Copy) IMG_7724 (Copy) IMG_20211207_091426 (Copy) IMG_20211207_091432 (Copy) IMG_20211207_091445 (Copy) IMG_20211207_091452 (Copy) IMG_20211207_091459 (Copy) IMG_20211207_091522 (Copy) IMG_20211207_093057 (Copy) IMG_20211207_093119 (Copy) IMG_20211207_094549 (Copy) IMG_20211207_094605 (Copy) IMG_20211207_094614 (Copy) IMG_20211207_094646 (Copy) IMG_20211207_094833 (Copy) IMG_20211207_095201 (Copy) IMG_20211207_095259 (Copy) IMG_20211207_102757 (Copy) IMG_20211207_102931 (Copy) IMG_20211207_103041 (Copy) IMG_20211207_103105 (Copy) IMG_20211207_103130 (Copy) IMG_20211207_104925 (Copy) IMG_20211207_105910 (Copy) IMG_E6229 (Copy) IMG_E6235 (Copy) IMG_E6236 (Copy) IMG_E6243 (Copy) IMG_E6268 (Copy)

                                       Mikołajki w kl. 2

img_20211206_092736 screenshot_2021-12-06-14-05-27-03 screenshot_2021-12-06-14-20-57-52

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W GRUPIE                              ,,SUPERSMYKI”

IMG_20211206_090522 (Copy) IMG_20211206_095430 (Copy) IMG_20211206_095540 (Copy) IMG_20211206_095554 (Copy) IMG_20211206_100310 (Copy)

   

   PRACE PLASTYCZNE – SUPERSMYKI

IMG_20211005_100240 (Copy) IMG_20211005_100256 (Copy) IMG_20211005_101033 (Copy) IMG_20211005_101055 (Copy) IMG_20211005_101111 (Copy) IMG_20211005_101225 (Copy) IMG_20211005_101323 (Copy) IMG_20211005_101327 (Copy) IMG_20211012_094118 (Copy) IMG_20211012_101026 (Copy) IMG_20211026_090432 (Copy) IMG_20211026_090436 (Copy) IMG_20211026_091831 (Copy) IMG_20211026_094527 (Copy) IMG_20211026_094612 (Copy) IMG_20211026_133952 (Copy) IMG_20211026_134019 (Copy) IMG_20211026_134031 (Copy) IMG_20211026_134044 (Copy) IMG_20211026_134100 (Copy) IMG_20211026_134120 (Copy) IMG_20211026_134146 (Copy) IMG_20211026_134201 (Copy) IMG_20211026_134210 (Copy) IMG_20211026_134217 (Copy) IMG_20211026_134225 (Copy) IMG_20211026_134237 (Copy) IMG_20211026_134248 (Copy) IMG_20211116_102616 (Copy) IMG_20211119_092749 (Copy) IMG_20211123_121850 (Copy)

IMG_20211123_124928 IMG_20211123_124950 IMG_20211123_125010 IMG_20211123_125022

Jak “Cytrynki” obchodziły Święto Pluszowego Misia !

IMG_7516 (Copy) IMG_7519 (Copy) IMG_7521 (Copy) IMG_7525 (Copy) IMG_7527 (Copy) IMG_7528 (Copy) IMG_7530 (Copy) IMG_7533 (Copy) IMG_7537 (Copy) IMG_7539 (Copy) IMG_7543 (Copy) IMG_7547 (Copy) IMG_7548 (Copy) IMG_7550 (Copy) IMG_7555 (Copy) IMG_7556 (Copy) IMG_7557 (Copy) IMG_7563 (Copy) IMG_7566 (Copy) IMG_7573 (Copy) IMG_7574 (Copy) IMG_7580 (Copy) IMG_7582 (Copy) IMG_7584 (Copy)

   

   DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

IMG_20211125_080306 (Copy) IMG_20211125_080317 (Copy) IMG_20211125_081948 (Copy) IMG_20211125_081955 (Copy) IMG_20211125_082142 (Copy) IMG_20211125_085500 (Copy) IMG_20211125_092332 (Copy) IMG_20211125_093109 (Copy) IMG_20211125_093355 (Copy) IMG_20211125_093956 (Copy) IMG_20211125_095643 (Copy) IMG_20211125_110204 (Copy) IMG_20211125_110554 (Copy) IMG_20211125_114331 (Copy) IMG_20211125_114916 (Copy) IMG_20211125_115232 (Copy) IMG_20211125_115648 (Copy) IMG_20211125_120017 (Copy)

Spotkanie przedszkolaków w bibliotece z panią Jesienią i jej darami

IMG_5900 (Copy) IMG_5902 (Copy) IMG_5907 (Copy) IMG_5916 (Copy) IMG_5922 (Copy) IMG_5926 (Copy) IMG_5936 (Copy) IMG_5975 (Copy) IMG_5998 (Copy) IMG_5999 (Copy) IMG_6003 (Copy) IMG_6006 (Copy)

 Supersmyki przygotowują się do Święta Niepodległości.

IMG_20211110_100746 (Copy) IMG_20211110_100755 (Copy) IMG_20211110_102010 (Copy) IMG_20211110_112505 (Copy) IMG_20211110_112548 (Copy)

 Supersmyki i Delfinki w akcji ,,Zamiast lizaka kup saszetkę karmy dla kociaka “.

Przedszkolaki przekazują zebraną karmę opiekunom bezdomnych kotków.
IMG_20211104_093529 (Copy) IMG_20211104_094644 (Copy) IMG_20211104_094732 (Copy) IMG_20211104_094755 (Copy) IMG_20211104_094818 (Copy) IMG_20211104_094838 (Copy) IMG_20211104_094914 (Copy) IMG_20211104_095027 (Copy) IMG_20211104_095043 (Copy) IMG_20211104_095127 (Copy) IMG_20211104_095801 (Copy) IMG_20211104_095824 (Copy)

Wizyta “Cytrynek” u kotów. Dziękujemy za przyniesione dary dzieciom z klas 1-3 i oddziałom przedszkolnym. Zapraszamy do udziału w akcji

IMG_5854 (Copy) IMG_5858 (Copy) IMG_5867 (Copy) IMG_5868 (Copy) IMG_5874 (Copy) IMG_5880 (Copy) IMG_5890 (Copy) IMG_5891 (Copy) IMG_5892 (Copy) IMG_5893 (Copy) IMG_5894 (Copy) IMG_5895 (Copy)

   

                               Z życia “cytrynek”

IMG_5786 (Copy) IMG_5788 (Copy) IMG_5797 (Copy) IMG_5799 (Copy) IMG_5809 (Copy) IMG_5839 (Copy) IMG_5842 (Copy) IMG_5843 (Copy) IMG_7223 (Copy) IMG_7225 (Copy) IMG_7229 (Copy) IMG_7255 (Copy) IMG_7258 (Copy) IMG_7261 (Copy) IMG_7277 (Copy) IMG_7279 (Copy) IMG_7315 (Copy)

INTERAKTYWNE SPOTKANIE Z BAJKĄ

8 października Przedszkolaki obejrzały interaktywną bajkę, w której wystąpiły znane dzieciom postacie z bajek : ,,Pinokio”, ,,Sindbad”, ,,Królowa Śniegu” oraz ,,Pokahontas”. Ten niezwykły spektakl, dzięki któremu dzieci mogły obcować z teatrem, sztuką i magią przygotował i wystawił Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

Na zakończenie każdy otrzymał upominek – książeczkę z labiryntami i zagadkami.

IMG_20211008_092054 (Copy) IMG_20211008_092353 (Copy) IMG_20211008_092408 (Copy) IMG_20211008_092426 (Copy) IMG_20211008_092746 (Copy) IMG_20211008_092855 (Copy) IMG_20211008_093041 (Copy) IMG_20211008_093250 (Copy) IMG_20211008_093402 (Copy) IMG_20211008_094252 (Copy) IMG_20211008_095719 (Copy) IMG_20211008_100031 (Copy) IMG_20211008_100054 (Copy) IMG_20211008_100235 (Copy) IMG_20211008_100414 (Copy)

 

 

   TAK MINĄŁ WRZESIEŃ W GRUPIE SUPERSMYKÓW.

IMG_20210914_095439 (Copy) IMG_20210914_095507 (Copy) IMG_20210914_100149 (Copy) IMG_20210914_101952 (Copy) IMG_20210917_091533 (Copy) IMG_20210917_091539 (Copy) IMG_20210920_114217 (Copy) IMG_20210920_120559 (Copy) IMG_20210922_112545 (Copy) IMG_20210922_112633 (Copy) IMG_20210922_112652 (Copy) IMG_20210922_112659 (Copy) IMG_20210929_110612 (Copy) IMG_20210929_110955 (Copy) IMG_20210929_111823 (Copy) IMG_20210929_112141 (Copy) IMG_20211001_094503 (Copy) IMG_20211001_094517 (Copy) IMG_20211001_094526 (Copy) IMG_20211001_094534 (Copy) IMG_20211001_094602 (Copy)

 Dzieci z oddziału SUPERSMYKI wesoło spędzają                                          czas w przedszkolu.

IMG_20210928_083109 (Copy) IMG_20210928_083117 (Copy) IMG_20210928_083126 (Copy) IMG_20210930_100731 (Copy) IMG_20210930_100741 (Copy) IMG_20210930_100812 (Copy) IMG_20210930_100838 (Copy) IMG_20210930_100846 (Copy) IMG_20210930_101234 (Copy)

   wycieczka “cytrynek” do lasu

IMG_5719 (Copy) IMG_5722 (Copy) IMG_5724 (Copy) IMG_5726 (Copy) IMG_5743 (Copy) IMG_5745 (Copy) IMG_5749 (Copy) IMG_5751 (Copy) IMG_5754 (Copy)

 

 

SUPERSMYKI KORZYSTAJĄ Z PIĘKNEJ, JESIENNEJ POGODY.

IMG_20210927_111336 (Copy) IMG_20210927_111340 (Copy) IMG_20210927_111407 (Copy) IMG_20210927_111450 (Copy) IMG_20210927_111820 (Copy) IMG_20210927_111833 (Copy) IMG_20210927_111942 (Copy) IMG_20210927_112011 (Copy) IMG_20210927_112025 (Copy) IMG_20210927_112034 (Copy) IMG_20210927_112130 (Copy) IMG_20210927_114214 (Copy) IMG_20210927_114235 (Copy)

 

DELFINKI, CYTRYNKI I SUPERSMYKI ŚWIĘTUJĄ OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.

IMG_20210920_094122 IMG_20210920_094147 IMG_20210920_094153 IMG_20210920_095440 (Copy) IMG_20210920_095458 (Copy) IMG_20210920_095522 (Copy) IMG_20210920_095603 (Copy) IMG_20210920_095721 (Copy) IMG_20210920_100139 (Copy) IMG_20210920_100214 (Copy) IMG_20210920_100224 (Copy) IMG_20210920_100229 (Copy) IMG_20210920_100509 (Copy) IMG_20210920_100641 (Copy)

Cytrynki w nowym roku szkolnym

IMG_5547 IMG_5565 IMG_5574 IMG_5588 IMG_5600 IMG_5608

pożegnanie u Cytrynki

1BD849AC-4952-4BFF-BF3B-1B10A97D5E9A 3BB0BB14-1BA0-434A-A516-01B4B547AF10 3EEA3452-1D84-4481-90DE-F8B4847056F7 4B333E0A-97DF-4A03-B6B4-F68F4575E7A5 4CE56546-DACB-4196-B68E-144443678D7C (1) 40C6D437-D776-42C1-B1AF-A6E9E036D37A 1656857C-6398-4C71-B876-AE72D0425951 A39D59A0-B457-4684-9678-6FE6947E702F BE5AF5F1-7544-4F01-9B20-5112217802DB D7B87D1C-D36C-4D8B-960E-41F38EA05CEE

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ,,ZERÓWCE”

IMG_20210625_091850 (Copy) IMG_20210625_092717 (Copy) IMG_20210625_092725 (Copy) IMG_20210625_092732 (Copy) IMG_20210625_093335 (Copy) IMG_20210625_093629 (Copy)

WSPANIAŁA ZABAWA  DZIECI Z ,, ZERÓWKI ” W PARKU LINOWYM

IMG_20210624_094050 (Copy) IMG_20210624_094150 (Copy) IMG_20210624_094325 (Copy) IMG_20210624_094415 (Copy) IMG_20210624_094941 (Copy) IMG_20210624_094952 (Copy) IMG_20210624_095020 (Copy) IMG_20210624_095116 (Copy) IMG_20210624_095126 (Copy) IMG_20210624_095256 (Copy) IMG_20210624_095311 (Copy) IMG_20210624_095338 (Copy) IMG_20210624_095643 (Copy) IMG_20210624_095701 (Copy) IMG_20210624_095713 (Copy) IMG_20210624_100757 (Copy) IMG_20210624_102604 (Copy) IMG_20210624_102613 (Copy) IMG_20210624_102619 (Copy) IMG_20210624_102629 (Copy) IMG_20210624_102633 (Copy) IMG_20210624_103536 (Copy) IMG_20210624_103902 (Copy) IMG_20210624_111307 (Copy) IMG_20210624_111315 (Copy) IMG_20210624_111958 (Copy)

DZIECI Z ,, ZERÓWKI ” MIŁO SPĘDZAJĄ CZAS NA PIKNIKU.

IMG_20210618_111256 (Copy) IMG_20210618_111304 (Copy) IMG_20210618_111313 (Copy) IMG_20210618_111324 (Copy) IMG_20210618_111355 (Copy) IMG_20210618_111407 (Copy) IMG_20210618_111423 (Copy) IMG_20210618_112204 (Copy) IMG_20210618_122245 (Copy) IMG_20210618_122259 (Copy) IMG_20210618_122308 (Copy) IMG_20210618_122351 (Copy) IMG_20210618_122438 (Copy) IMG_20210618_122501 (Copy) IMG_20210618_123325 (Copy) IMG_20210618_123400 (Copy) IMG_20210618_123432 (Copy) IMG_20210618_132803 (Copy)

PRZEDSZKOLAKI CIESZĄ SIĘ NOWYMI ZABAWKAMI

IMG_20210615_093520 (Copy) IMG_20210615_093554 (Copy) IMG_20210615_140359 (Copy) IMG_20210615_140406 (Copy)

KOLEJNA WYPRAWA DO TEATRU

12 czerwca przedszkolaki ponownie wyjechały na wycieczkę do Teatru Lalek w Białymstoku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego finansowanego ze środków unijnych.

Obejrzały sztukę ,,Kaszalot’’, w której tytułowy bohater wybiera się w daleką podróż w towarzystwie zaprzyjaźnionej Pchły, aby odnaleźć odpowiedź na nurtujące go pytania.

Wiele radości sprawiło dzieciom spotkanie z aktorami, którzy z chęcią pozowali do wspólnych zdjęć.

Dzieci zwiedziły też Piwnicę Lalek, w której prezentowane są lalki, maski, kostiumy, elementy dekoracji z kilkudziesięcioletniej działalności BTL. To magiczne miejsce – gdzie lalki, które skończyły już swoje występy na scenie mają szansę na ,,drugie życie’’.

Nie zabrakło oczywiście posiłku w Mc Donald’s.

biel0917 (Copy) biel1001 (Copy) biel1096 (Copy) biel1226 (Copy) biel1380 (Copy) biel1465 (Copy) IMG_20210612_103720 (Copy) IMG_20210612_103857 (Copy) IMG_20210612_103920 (Copy) IMG_20210612_130836 (Copy) IMG_20210612_130840 (Copy) IMG_20210612_130846 (Copy) IMG_20210612_130854 (Copy) IMG_20210612_142149 (Copy) IMG_20210612_142155 (Copy) IMG_20210612_142312 (Copy) IMG_20210612_142406 (Copy) IMG_20210612_142535 (Copy) IMG_20210612_143850 (Copy) IMG_20210612_143924 (Copy) IMG_20210612_143940 (Copy) IMG_20210612_144118 (Copy) IMG_20210612_160050 (Copy) IMG_20210612_160106 (Copy) IMG_20210612_160129 (Copy) IMG_20210612_160155 (Copy) IMG_20210612_160202 (Copy) piwnicalalek-3 (Copy) plakat (Copy)

PRZEDSZKOLAKI W TEATRZE

5 czerwca dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych wraz z opiekunami wyjechały na wycieczkę do Białostockiego Teatru Lalek.

Dzieci świetnie się bawiły oglądając sztukę ,,Szpak Fryderyk‘’, której bohaterami są samotni sąsiedzi pan Huber i pani Maier, mający swoje dziwaczne przyzwyczajenia. Ta zabawna historia o szpakach i sympatycznych gryzoniach uczy tolerancji i zrozumienia oraz że nie należy nikogo ani niczego oceniać po pozorach.

Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały przedstawienie. Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta w teatrze.

Fajne! Super! Ładne! – tak dzieci komentowały obejrzaną bajkę. Aktorzy, prawdziwa scena, rekwizyty przyciągały uwagę dzieci i wywoływały na ich twarzach prawdziwy zachwyt.

Przed spektaklem wszyscy zjedli posiłek w Mc Donald’s.

Była to nasza pierwsza wspólna wizyta w teatrze, ale na pewno nie ostatnia.

IMG_20210605_154648 IMG_20210605_161751

55c7ac69dce6d_o_full (Copy) fot_bartek_warzecha_dsc2542 (Copy) fot_bartek_warzecha_dsc2591 (Copy) fot_bartek_warzecha_dsc2611 (Copy) IMG_20210605_154026 (Copy) IMG_20210605_154641 (Copy) IMG_20210605_155851 (Copy) IMG_20210605_155939 (Copy) IMG_20210605_161939 (Copy) IMG_20210605_162937 (Copy) IMG_20210605_163000 (Copy) IMG_20210605_165601 (Copy) IMG_20210605_170000 (Copy) IMG_20210605_170019 (Copy) IMG_20210605_175516 (Copy) IMG_20210605_175519 (Copy) IMG_20210605_175525 (Copy) IMG_20210605_175600 (Copy)

       DZIEŃ DZIECKA -DELFINKI   

20210601_093828 (Copy) 20210601_094942_HDR (Copy) 20210601_094955 (Copy) 20210601_100948 (Copy) 20210601_101633_HDR (Copy) 20210601_135846 (Copy) 20210602_090429 (Copy) 20210602_090437 (Copy) 20210602_100410 (Copy) b (Copy) IMG_20210601_100506 (Copy) kk (Copy) kl (Copy)       

  Dzień Dziecka u “Cytrynek”

20210601_103456 (Copy) 20210601_103513 (Copy) received_121103376772582 (Copy) received_121103376772582(2) (Copy) received_212597310699475 (Copy) received_225426685815420 (Copy) received_387178089334512 (Copy) received_765421077482031 (Copy) received_913159859417211 (Copy) received_1172450163176289 (Copy) received_1942152535935195 (Copy) received_3531597043732091 (Copy) received_3850190645106868 (Copy) received_3983265408433829 (Copy) received_5734359976634973 (Copy)

                                                        DZIEŃ DZIECKA W ,,ZERÓWCE”

IMG_20210601_091519 (Copy) IMG_20210601_091804 (Copy) IMG_20210601_091815 (Copy) IMG_20210601_092146 (Copy) IMG_20210601_092241 (Copy) IMG_20210601_092553 (Copy) IMG_20210601_092922 (Copy) IMG_20210601_092931 (Copy) IMG_20210601_093203 (Copy) IMG_20210601_101936 (Copy) IMG_20210601_102600 (Copy) IMG_20210601_103121 (Copy) IMG_20210601_103821 (Copy) IMG_20210601_111632 (Copy) IMG_20210601_112517 (Copy) IMG_20210601_115741 (Copy) IMG_20210601_120201 (Copy) IMG_20210601_120559 (Copy) IMG_20210602_100951 (Copy) IMG_20210602_100956 (Copy) IMG_20210602_101018 (Copy) IMG_20210602_101309 (Copy) IMG_20210602_101508 (Copy) IMG_20210602_101626 (Copy) IMG_20210602_102037 (Copy) IMG_20210602_102927 (Copy) IMG_20210602_103916 (Copy) IMG_20210602_104200 (Copy) IMG_20210602_104207 (Copy) IMG_20210602_104551 (Copy)

Ostatnie zajęcia przedszkolaków na basenie. Wspólny posiłek w barze na terenie pływalni ,,WODNIK ”.

IMG_20210529_102202 (Copy) IMG_20210529_102220 (Copy) IMG_20210529_102405 (Copy) IMG_20210529_102600 (Copy) IMG_20210529_104437 (Copy) IMG_20210529_121307 (Copy) IMG_20210529_121314 (Copy) IMG_20210529_121322 (Copy) IMG_20210529_121328 (Copy) IMG_20210529_121334 (Copy) IMG_20210529_121343 (Copy) IMG_20210529_124543 (Copy) IMG_20210529_130456 (Copy) IMG_20210529_130501 (Copy)

Dzień Matki: Z okazji Dnia Matki dzieci z ,,zerówki” przygotowują swoim Mamom kolorowe obrazki.

IMG_20210518_112046 (Copy) IMG_20210518_112056 (Copy) IMG_20210518_112103 (Copy) IMG_20210518_112126 (Copy) IMG_20210519_130014 (Copy) IMG_20210519_130241 (Copy) IMG_20210521_134512 (Copy) IMG_20210521_134528 (Copy) IMG_20210521_134540 (Copy) IMG_20210525_123004 (Copy) IMG_20210526_133645 (Copy) IMG_20210526_133818 (Copy)

 

 Kochanym Rodzicom od dzieci z grupy Delfinki-przedstawienie

186961217_297699852074277_8291402604293307012_n (Copy) 186965866_172491141469544_654797996734817108_n (Copy) 187142182_1654448494745221_632635304582587725_n (Copy) 187385497_823264428623609_5793319414948695190_n (Copy) 187710051_302996774748281_2171515240451920678_n (Copy) 188650217_678962049552189_7943113437083057005_n (Copy) IMG_2387 (Copy) IMG_2389 (Copy) IMG_2434 (Copy)

UCZNIOWIE KLASY ”ZEROWEJ” DLA MAM…

IMG_4093

DLA NASZYCH MAM OD ,,CYTRYNEK”

IMG_4073 IMG_4075 IMG_4078 IMG_4083 IMG_4086 IMG_4090

IMG_5059

POZNAJEMY ZAWÓD RATOWNIKA MEDYCZNEGO ,,CYTRYNKI”

IMG_4041 IMG_4046 IMG_4047 IMG_4049 IMG_4050 IMG_4051 IMG_4052 IMG_4053 IMG_4055

PRACE PLASTYCZNE GRUPY,,CYTRYNKI”

9C80984C-4430-4C71-953F-35090E6E876B (Copy) 62E8C443-F727-4797-AAD6-F59AA6D6A72F (Copy) 1625A544-B86F-4AC9-B93A-FCB564918673 (Copy) F21B4C51-3BA3-4A68-B5DD-C2AF5595962A (Copy) FBFF6DAE-9048-4798-9F3B-64D85A6058B7 (Copy)

 

SPOTKANIE Z ALPAKAMI

IMG_4990 (Copy) IMG_4991 (Copy) IMG_4995 (Copy) IMG_5014 (Copy) IMG_5021 (Copy)

20210512_100528_HDR (Copy) 20210512_100531_HDR (Copy) 20210512_100544_HDR (Copy) 20210512_113404 (Copy) 20210512_113418 (Copy) 20210512_113418(2) (Copy) 184897479_615750982706218_3343379686428789175_n (Copy) 185357708_163542009035657_8885075059223636382_n (Copy) 185768026_3681745188596256_5097096001985951429_n (Copy) 185837578_301071844977293_2775428081636385111_n (Copy) 185864829_319489712925000_6502616256455349814_n (Copy) 186145912_318207756336035_1169976071724247627_n (Copy) 186271476_169143115130413_3247931037561430995_n (Copy)

Coraz lepiej pływamy i świetnie się bawimy…..

IMG_20210508_102811 (Copy) IMG_20210508_103059 (Copy) IMG_20210508_103142 (Copy) IMG_20210508_103150 (Copy)

Screenshot_2021-05-11-17-20-46-453_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-21-47-181_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-22-17-927_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-22-26-877_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-23-29-654_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-23-36-188_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-24-04-559_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-24-29-360_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-25-00-840_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-25-50-516_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-25-59-331_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-26-27-745_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-26-45-243_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-27-50-445_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-28-13-816_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-28-22-089_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-28-59-682_com.miui.videoplayer (Copy) Screenshot_2021-05-11-17-29-18-616_com.miui.videoplayer (Copy)

WIOSENNE PRACE PLASTYCZNE DZIECI Z ”ZERÓWKI’

IMG_20210312_094911 (Copy) IMG_20210312_094934 (Copy) IMG_20210312_094947 (Copy) IMG_20210312_094959 (Copy) IMG_20210325_110745 (Copy) IMG_20210325_110805 (Copy) IMG_20210325_110810 (Copy) IMG_20210325_110819 (Copy) IMG_20210326_091802 (Copy) IMG_20210326_092047 (Copy) IMG_20210326_092610 (Copy) IMG_20210326_095703 (Copy) IMG_20210326_100827 (Copy) IMG_20210326_101433 (Copy) IMG_20210326_122902 (Copy) IMG_20210326_133508 (Copy) IMG_20210504_120353 (Copy) IMG_20210504_120402 (Copy) IMG_20210504_120411 (Copy) IMG_20210507_080057 (Copy) IMG_20210507_080124 (Copy) IMG_20210507_080133 (Copy) IMG_20210507_080149 (Copy) IMG_20210507_080229 (Copy) IMG_20210507_115230 (Copy) IMG_20210507_115315 (Copy) IMG_20210507_115400 (Copy) IMG_20210507_144938 (Copy)

Cytrynki poznają symbole narodowe w przededniu Święta Flagi oraz Święta 3 Maja

IMG_4930 (Copy) IMG_4928 (Copy) IMG_4927 (Copy) IMG_4914 (Copy) IMG_4910 (Copy) IMG_4907 (Copy) IMG_4901 (Copy) IMG_4900 (Copy) IMG_4896 (Copy) IMG_4895 (Copy) IMG_4882 (Copy)

   Przedstawienie pt, ,, Witaminki dla księżniczki Marcelinki” w wykonaniu dzieci z ,,zerówki”.

IMG_4810 (Copy) IMG_4813 (Copy) IMG_4826 (Copy) IMG_4831 (Copy) IMG_4837 (Copy) IMG_4839 (Copy) IMG_4840 (Copy) IMG_4847 (Copy)

IMG_4814 (Copy) IMG_4815 (Copy) IMG_4816 (Copy) IMG_4819 (Copy) IMG_4820 (Copy) IMG_4822 (Copy) IMG_4832 (Copy) IMG_4844 (Copy) IMG_4849 (Copy) IMG_4850 (Copy) IMG_4851 (Copy) IMG_4852 (Copy) IMG_4853 (Copy) IMG_4856 (Copy) IMG_4857 (Copy) IMG_4858 (Copy) IMG_4860 (Copy) IMG_4864 (Copy) IMG_4865 (Copy) IMG_20210422_093447 (Copy) IMG_20210422_093507 (Copy)   IMG_20210422_093749 (Copy) IMG_20210422_095509 (Copy)IMG_20210422_095154 (Copy)           

IMG_4806

IMG_4806

IMG_4823

IMG_4824

IMG_4845

    Cytrynki sprzątają w najbliższym otoczeniu z okazji Święta Ziemi    

IMG_4783 (Copy) IMG_4786 (Copy) IMG_4787 (Copy) IMG_4790 (Copy) IMG_4791 (Copy) IMG_4792 (Copy) IMG_4793 (Copy) IMG_4794 (Copy)       

      Spektakl teatralny pt”Przedwiośnie w lesie” w wykonaniu “Cytrynek”

 

                       IMG_4661 (Copy) IMG_4662 (Copy) IMG_4663 (Copy) IMG_4664 (Copy) IMG_4666 (Copy) IMG_4668 (Copy) IMG_4669 (Copy) IMG_4671 (Copy) IMG_4672 (Copy) IMG_4673 (Copy)

IMG_4680 (Copy) IMG_4684 (Copy) IMG_4687 (Copy) IMG_4688 (Copy) IMG_4689 (Copy)

BAL KARNAWAŁOWY

11 lutego wszystkie przedszkolaki bawiły się na balu karnawałowym.

Zabawa rozpoczęła się występem muzycznym dzieci z ,,zerówki”, który obejrzały młodsze grupy przedszkolne.

Następnie wzięły udział w zabawach muzyczno-ruchowych na sali gimnastycznej, przygotowanych i prowadzonych przez p. Andrzeja Nowaczuka.

Po obiedzie grupa ,,Cytrynki” zaprezentowała swoim kolegom i koleżankom przedstawienie pt. ,,Nowy Rok i Przyjaciele”.

Nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

IMG_4395 (Copy) IMG_4398 (Copy) IMG_4399 (Copy) IMG_4401 (Copy) IMG_4414 (Copy) IMG_4416 (Copy) IMG_4419 (Copy) IMG_4422 (Copy) IMG_4423 (Copy) IMG_4428 (Copy) IMG_4433 (Copy) IMG_4437 (Copy) IMG_4437(2) (Copy) IMG_4445 (Copy) IMG_4465 (Copy) IMG_4469 (Copy) IMG_4471 (Copy) IMG_4473 (Copy) IMG_4476 (Copy) IMG_4479 (Copy) IMG_4481 (Copy) IMG_4483 (Copy) IMG_4484 (Copy)

IMG_4402                                                                                                                                       IMG_4404

                                                                       WALENTYNKI W KLASACH I-III

20200608_032226 (Copy) 20200608_042523 (Copy) 20200608_043057 (Copy)

20200608_011555 (Copy) 20200608_012002 (Copy) 20200608_012617 (Copy) 20200608_012629 (Copy) 20200608_013849 (Copy) 20200608_013855 (Copy) 20200608_013918 (Copy) 20200608_015402 (Copy) 20200608_015406 (Copy) 20200608_015425 (Copy) 20200608_015433 (Copy) 20200608_015446 (Copy) 20200608_015517 (Copy) 20200608_015523 (Copy) 20200608_015543 (Copy) 20200608_015551 (Copy) 20200608_015640 (Copy) 20200608_015646 (Copy) 20200608_015648 (Copy)

DZIECI Z ,,ZERÓWKI” Z WIZYTĄ W SZKOLNEJ KUCHNI

W ramach realizacji bloku tematycznego ,,Jestem samodzielny w kuchni” dzieci zwiedziły szkolną kuchnię, gdzie oglądały różne sprzęty i urządzenia. Nauczyły się prawidłowo posługiwać sztućcami oraz wykonały plastelinową pizzę.

IMG_20210202_093420 (Copy) IMG_20210202_093427 (Copy) IMG_20210202_093437 (Copy) IMG_20210202_093444 (Copy) IMG_20210202_112832 (Copy) IMG_20210202_112947 (Copy) IMG_20210202_113030 (Copy) IMG_20210202_113137 (Copy) IMG_20210202_113220 (Copy) IMG_20210202_113338 (Copy) IMG_20210202_113524 (Copy) IMG_20210202_113549 (Copy) IMG_20210202_113554 (Copy) IMG_20210204_102428 (Copy) IMG_20210204_102444 (Copy) IMG_20210204_102451 (Copy) IMG_20210204_102514 (Copy) IMG_20210204_102555 (Copy) IMG_20210204_102616 (Copy) IMG_20210204_111502 (Copy)

 

 

 

                                          Realizacja zajęć unijnych w grupie ,, Cytrynki”

IMG_4251 (Copy) IMG_4254 (Copy) IMG_4258 (Copy) IMG_4259 (Copy) IMG_4263 (Copy) IMG_4264 (Copy) IMG_4265 (Copy) IMG_4286 (Copy) IMG_4287 (Copy) IMG_4288 (Copy)

                                                                     DZIEŃ BABCI I DZIADKA

IMG_20210121_121238 (Copy) IMG_20210121_121246 (Copy) IMG_20210121_121253 (Copy) IMG_20210121_121309 (Copy)

                                                              FERIE ZIMOWE W PRZEDSZKOLU

IMG_4217 (Copy) IMG_4218 (Copy) IMG_4219 (Copy) IMG_4222 (Copy) IMG_4224 (Copy) IMG_4225 (Copy) IMG_4227 (Copy) IMG_4228 (Copy) IMG_4230 (Copy) IMG_4232 (Copy) IMG_4235 (Copy) IMG_4241 (Copy) IMG_4242 (Copy) IMG_4243 (Copy) IMG_4244 (Copy) IMG_20210113_104735 (Copy) IMG_20210113_104754 (Copy) IMG_20210113_125444 (Copy) IMG_20210113_125517 (Copy) IMG_20210114_102418 (Copy) IMG_20210114_102434 (Copy) IMG_20210114_102442 (Copy) IMG_20210114_102538 (Copy) IMG_20210114_103832 (Copy) IMG_20210115_104701 (Copy) IMG_20210115_104715 (Copy)

 

IMG-20210126-WA0000 IMG-20210126-WA0001 IMG-20210126-WA0002 IMG-20210126-WA0003 IMG-20210126-WA0004

                                                                    ZAJĘCIA Z KARATE 5,6- LATKÓW

IMG_20210125_092337 (Copy) IMG_20210125_092416 (Copy) IMG_20210125_092422 (Copy) IMG_20210125_092512 (Copy) IMG_20210125_092524 (Copy)

IMG_20201116_100014 (Copy) IMG_20201116_100051 (Copy) IMG_20201116_100148 (Copy) IMG_20201116_100246 (Copy) IMG_20201116_100503 (Copy) IMG_20201116_100616 (Copy) IMG_20201116_100649 (Copy) IMG_20201116_100759 (Copy) IMG_20201217_124208 (Copy) IMG_20201217_124222 (Copy)

                                                        PRACE PLASTYCZNE DZIECI Z ZERÓWKI

IMG_20201112_120258 (Copy) IMG_20201112_120504 (Copy) IMG_20201112_121559 (Copy) IMG_20201112_121900 (Copy) IMG_20201112_122236 (Copy) IMG_20201125_133034 (Copy) IMG_20201125_133103 (Copy) IMG_20201125_133148 (Copy) IMG_20201125_133200 (Copy) IMG_20201125_135421 (Copy) IMG_20201127_095840 (Copy) IMG_20201127_095949 (Copy) IMG_20201211_134435 (Copy) IMG_20201211_134440 (Copy) IMG_20201211_135248 (Copy) IMG_20201218_124616 (Copy) IMG_20201218_124625 (Copy) IMG_20201218_124637 (Copy) IMG_20201218_124646 (Copy) IMG_20201218_124657 (Copy) IMG_20201218_124704 (Copy) IMG_20201218_124714 (Copy) IMG_20201218_124724 (Copy) IMG_20201218_124741 (Copy) IMG_20201218_124756 (Copy) IMG_20201222_115623 (Copy) IMG_20201222_115635 (Copy)

IMG_20210202_092154 (Copy) IMG_20210202_092217 (Copy) IMG_20210202_092225 (Copy) IMG_20210202_100841 (Copy) IMG_20210202_100911 (Copy) IMG_20210202_105703 (Copy) IMG_20210202_105711 (Copy) IMG_20210202_105715 (Copy) IMG_20210202_105723 (Copy)

IMG_20210202_100911 (Copy) IMG_20210202_105703 (Copy) IMG_20210202_105711 (Copy) IMG_20210202_105715 (Copy) IMG_20210202_105723 (Copy) IMG_20210209_101949 (Copy) IMG_20210209_102027 (Copy) IMG_20210209_102100 (Copy) IMG_20210212_131355 (Copy) IMG_20210212_131410 (Copy) IMG_20210212_131416 (Copy) IMG_20210212_131424 (Copy) IMG_20210215_122848 (Copy) IMG_20210215_122903 (Copy) IMG_20210215_122919 (Copy) IMG_20210215_122936 (Copy)

                                                         przedstawienie przez grupę-CYTRYNKI-

IMG_4122 — kopia — kopia (Copy) IMG_4123 — kopia — kopia (Copy) IMG_4124 — kopia — kopia — kopia (Copy) IMG_4157 — kopia — kopia (Copy) IMG_4157 — kopia (Copy) IMG_4157 (Copy) IMG_4159 (Copy) IMG_4160 — kopia (Copy) IMG_4161 — kopia (Copy) IMG_4161 (Copy) IMG_4162 (Copy) IMG_4163 — kopia (Copy) IMG_4164 — kopia (Copy)

                         Przedszkolaki zaczynają naukę pływania na basenie w Bielsku Podlaskim

IMG_2127 (Copy) IMG_2132 (Copy) IMG_2135 (Copy) IMG_2143 (Copy) IMG_2148 (Copy) IMG_2150 (Copy) IMG_2156 (Copy) IMG_2159 (Copy) IMG_2160 (Copy) IMG_2164 (Copy) IMG_2169 (Copy) IMG_2172 (Copy) IMG_2174 IMG_20201212_105459 (Copy) IMG_20201212_105640 (Copy) IMG_20201212_110141 (Copy)

IMG_20201212_110146 (Copy) IMG_20201212_110348 (Copy) IMG_20201212_110351 (Copy)