Rozpoczyna się nowy rok szkolny 2023/2024

Rozpoczyna się  nowy rok szkolny 2023/2024

Mam nadzieję, że wszystkim nam towarzyszą pozytywne odczucia. Nowy rok szkolny to nowe szanse i możliwości. Liczę, że po dobrze spędzonych wakacjach, powrót do nauki, pracy wiąże się z optymistycznym nastawieniem i jak najlepszymi oczekiwaniami.

Szkoła to nie tylko miejsce przekazywania wiedzy, umiejętności i nauki, ale również zdobywania wielu cennych doświadczeń. Wszyscy uczymy się tu współpracować, rozwiązywać problemy, wspierać się nawzajem i szanować. A ponieważ to ogromnie  ważne elementy ludzkiego życia, wspólnie musimy zadbać, by szkoła była miejscem bezpiecznym , życzliwym i otwartym. Tylko w takich warunkach rozwój powierzonych nam, nauczycielom dzieci może przebiegać prawidłowo, a nauka będzie przychodzić im z łatwością. Stworzenie tak dobrej atmosfery będzie możliwe tylko wtedy, gdy razem – uczniowie, nauczyciele i rodzice – będziemy się o to starać.

Drodzy nauczyciele ! Życzę wam cierpliwości, radości z wykonywanej pracy i wielu sukcesów. Pamiętajcie , ze nie wszystkie z nich da się zmierzyć ocenami uczniów. Bądźcie dla uczniów autorytetem, źródłem wiedzy i wsparciem.

Drodzy rodzice! Pamiętajcie, ze mamy wspólny cel – jak najlepszą przyszłość waszych dzieci. Nie zapominajcie też , że my nauczyciele, jesteśmy tu dla nich. Zawsze jesteśmy gotowi Was wspierać w wychowaniu Waszych pociech i rozwiązywaniu ich problemów.

Kochani uczniowie ! Witam Was ponownie , a uczniów klas pierwszych po raz pierwszy. ŻyczęWam , aby ten rok szkolny pozwolił rozwijać Wasze zdolności i i budował waszą pewność siebie . Najważniejsze jest abyście w tych murach poznali sami siebie, odkryli własne talenty i mocne strony, aby nauka sprawiała Wam przyjemność. Mam nadzieję, że będziecie do szkoły przychodzić z ochotą  i radością i wyniesiecie stąd wiele dobrych wspomnień. Z całego serca życzę Wam powodzenia, a wszystkim nam SPOKOJNEGO I BEZPIECZNEGO ROKU SZKOLNEGO 2023/2024