KOMUNIKAT ODNOŚNIE naboru do oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Czartajewie na rok szkolny 2022/2023.

Terminy naboru do oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Czartajewie na rok szkolny 2022/2023.

Do oddziałów przedszkolnych przy szkole podstawowej w Czartajewie (przyjmowane są dzieci, które ukończyły 3 lata, nie korzystające z pampersów):

– do 21 lutego 2022 r. rodzice dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych przy szkole podstawowej w Czartajewie złożyli deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w placówce, co jest równoznaczne z przyjęciem odpowiednio do oddziału przedszkolnego.

– pozostali rodzice w terminie od 1 do 14 marca składają wnioski o przyjęcie do oddziału przedszkolnego,

– opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych,

– w przypadku gdy pozostaną wolne miejsca w terminie od 24 maja do 30 maja 2022 r. zostanie przeprowadzone postępowanie uzupełniające.

Uwaga:

Koszt całodziennego wyżywienia w oddziałach przedszkolnych przy szkole podstawowej w Czartajewie wynosi 7 zł za dzień (śniadanie, obiad, podwieczorek),

Od rodziców za pobyt dziecka w placówce przedszkolnej powyżej 5 godzin (od 7.30 do 12.30 pobyt bezpłatny) pobierane są opłaty w wysokości 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w placówce powyżej 5 godzin.

Wzór wniosku do pobrania w załączeniu

KARTA ZAPISU PRZEDSZKOLE