Wyjazd kl. V i VI na lodowisko

14.12.2023 r. uczniowie kl. V i VI czasie godzin lekcyjnych uczestniczyli w wycieczce do Siedlec. Wypad, choć krótki, okazał się strzałem w dziesiątkę!

Główną atrakcją był czas spędzony na lodowisku. Wielu uczestników wyjazdu po raz pierwszy miało okazję spróbować swych sił w tej dyscyplinie. Nikt się jednak nie poddawał bo poczynione postępy były najlepszą nagrodą.

Kolejną atrakcją był seans filmowy w kinie Helios gdzie obejrzeliśmy familijny film pt. „Życzenie”.

W dobrych humorach, po posiłku w galerii handlowej, bezpiecznie wróciliśmy do szkoły.

Miło było widzieć uśmiechnięte buzie uczniów dopytujących o kolejny wyjazd „na łyżwy”. Tak więc głównemu sprawcy tego „sportowego zamieszania”, Panu Marcinowi Stypułkowskiemu serdecznie dziękujemy:).

Nela Drywulska