SPOTKANIE KLASY ,,ZERÓWKA” Z LEŚNIKIEM

W dniu 27.04.2018 Zerówka z oddziału przedszkolnego  miała spotkanie z leśnikiem p. Jarosławem kobusem na temat ,,Co daje nam las”.Gość opowiedział o swoim podstawowym obowiązku jakim jest troska o las. Mówił także o zwierzętach i ptakach zamieszkujących nasze tereny, o ich zwyczajach i potrzebach. Dzieci dowiedziały się, że człowiek jest gościem w lesie i musi szanować zwyczaje gospodarzy, czyli zwierzęta w nim mieszkające. przedszkolaki przypominały sobie zasady zachowania się w lesie. Dużą radość sprawiły maluchom zagadki dotyczące zwierząt. Na końcu spotkania dzieci miały możliwość zadawania pytań oraz otrzymały prezent.

DSC04499 (Copy) DSC04500 (Copy) DSC04501 (Copy) DSC04510 (Copy) DSC04511 (Copy) DSC04516 (Copy)