Dzień Edukacji Narodowej oraz ślubowanie uczniów klasy pierwszej

15 października 2019r. był dla naszej społeczności szkolnej wyjątkowym dniem, gdyż pierwszoklasiści stali się pełnoprawnym uczniami naszej szkoły. Już od samego rana czuć było odświętną atmosferę. Odwiedził nas sam Pan Wójt Edward Krasowski. Przywiózł dzieciom upominki w postaci kolorowych plecaków i życzył, żeby każdy dzień spędzony w szkole był radosny, a nauka stała się przyjemnością.

O godzinie 9.00 na sali gimnastycznej uczniowie klas pierwszych zaprezentowali część artystyczną, podczas której przywitali się z całą społecznością szkolną i ujawnili swoje umiejętności aktorskie.

Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie oraz pasowanie na ucznia klasy pierwszej.

Po zakończeniu części oficjalnej dzieci otrzymały kolejne prezenty, które zostały ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Brańsku.

Tego dnia również nie mogliśmy się obejść bez podziękowania nauczycielom za ich trud oraz codzienną pracę wychowawczą i dydaktyczną. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy VB przygotowali uroczystą akademię, podczas której zaprezentowali wiersze i utwory muzyczne poświęcone nauczycielom. Występ uświetnił chór szkolny.

Ogłoszono również wyniki konkursu na najlepszą karykaturę nauczyciela. Talent i pomysłowość zostały nagrodzone upominkami.

Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała wszystkim za przygotowanie uroczystości, a nauczycielom i pracownikom szkoły złożyła najserdeczniejsze życzenia.

DSC06586 (Copy) DSC06589 (Copy) DSC06591 (Copy) DSC06595 (Copy)

DSC06536 (Copy) DSC06548 (Copy) DSC06549 (Copy) DSC06558 (Copy) DSC06559 (Copy) DSC06565 (Copy) DSC06575 (Copy) DSC06582 (Copy)