DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE




Obchody Dnia Dziecka w naszej szkole odbyły się na sportowo. Uczniowie rozwijali aktywność fizyczna poprzez udział w rozgrywkach sportowych. Uczniowie byli współorganizatorami zawodów sportowych. W taki sposób uczyli się planować i realizować rywalizację sportową międzygrupową. W sposób praktyczny rozwijali umiejętności organizacyjne. Promowali zdrowy styl życia. Współpracowali ze sobą i nauczycielami współorganizującymi wydarzenie sportowe. Współzawodnictwo w duchu zasad fair play integrowało społeczność szkolną, również poprzez umiejętność radzenia sobie z emocjami. Dodatkowy akcent to wspólna posiłek. Nie obyło się bez lodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *