DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE
Obchody Dnia Dziecka w naszej szkole odbyły się na sportowo. Uczniowie rozwijali aktywność fizyczna poprzez udział w rozgrywkach sportowych. Uczniowie byli współorganizatorami zawodów sportowych. W taki sposób uczyli się planować i realizować rywalizację sportową międzygrupową. W sposób praktyczny rozwijali umiejętności organizacyjne. Promowali zdrowy styl życia. Współpracowali ze sobą i nauczycielami współorganizującymi wydarzenie sportowe. Współzawodnictwo w Czytaj dalej …
