ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

 

Drodzy uczniowie – mija kolejny rok szkolny zbliżacie się do zasłużonych wakacji. Wyrażam swoja wdzięczność i dumę wobec wszystkich uczniów którzy wykazali się zaangażowaniem i pasją w dążeniu do osiągnięcia sukcesów. Wysiłek waszej pracy odzwierciedlony jest na świadectwach i zaowocuje w dalszej waszej przyszłości. Dziękuję za wytrwałość i konsekwencję w zdobywaniu wiadomości i umiejętności .

Chciałbym serdecznie podziękować nauczycielom za całoroczną pracę, wszystkim którzy swoim profesjonalizmem , pasją i oddaniem sprawiają , że nasza szkoła jest miejscem wyjątkowym. Dziękuję za cierpliwość, zaangażowanie i troskę, którą okazujecie uczniom każdego dnia.

Wyrazy uznania składam wszystkim pracownikom administracji i obsługi za wysiłek wkładany w wykonywanie swoich obowiązków.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom naszych uczniów za pomoc i życzliwość okazywaną szkole. Serdecznie gratuluję wszelkich sukcesów , jakie Państwa dzieci odniosły w trakcie nauki w szkole. Życzę, aby efekty dalszej edukacji Waszych dzieci przyniosły Wam radość i zadowolenie.

Życzę wszystkim, a przede wszystkim uczniom udanego wypoczynku dającego siły do sprostania wyzwaniom jakie pojawią się w następnym roku szkolnym.

Życzę wspaniałych radosnych i bezpiecznych wakacji.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czartajewie

                 Helena Król

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *