Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego to ważny moment w życiu uczniów, rodziców i nauczycieli, to chwila na którą z niecierpliwością czekają przede wszystkim uczniowie.

Drodzy uczniowie, przed Wami zasłużone wakacje. Wysiłek waszej całorocznej pracy odzwierciedlony jest na świadectwach, a zaowocuje w dalszej Waszej przyszłości. Przekazuję gratulacje i podziękowania za osiągnięte wyniki i sukcesy,

za przezwyciężanie problemów, Jednocześnie życzę nieustającej motywacji we własnym rozwoju.

Dziękuję nauczycielom za rzetelną pracę i sumienne wykonywanie zadań szczególnie w tym wyjątkowym czasie kształcenia na odległość.

Dziękuję za wsparcie ze strony rodziców oraz współpracę ze szkołą i okazywaną pomoc. Rodzice byli blisko swoich dzieci, motywując ich do pracy i wspierając w nauce zdalnej.

Proszę o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się epidemii.

Życzę spokojnego i bezpiecznego wypoczynku, aby nadchodzące wakacje były czasem do nabierania sił do dalszej pracy w nadchodzącym roku szkolnym.

Dyrektor szkoły.

DSC07022 (Copy) DSC07023 (Copy) DSC07024 (Copy) DSC07026 (Copy) DSC07029 (Copy) DSC07030 (Copy) DSC07032 (Copy) DSC07034 (Copy)