ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Czas pożegnać szkołę na dwa miesiące. Po roku pracy wszyscy czekają na upragnione wakacje.
Ten rok szkolny upłynął w jeszcze starej formule organizacyjnej. Zakończenie jednak jest nieco inne.
Klasa szósta nie ukończyła szkoły lecz uczniowie otrzymali promocję do klasy siódmej zgodnie z reformą edukacji , która wejdzie 1 września tego roku.
Po nabożeństwach zebraliśmy się na sali gimnastycznej, by uroczyście zakończyć rok szkolny 2016/2017.

Przed audytorium rodziców i kolegów najlepsi uczniowie odebrali z rąk pani dyrektor świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i dyplomy

Było też wiele osób nagrodzonych z pozostałych klas. Gratulacje dla wszystkich, którzy osiągnęli wysokie noty w nauce i zachowaniu.
Dzień wcześniej, na apelu podsumowującym, swoje nagrody odebrali ci uczniowie, którzy okazali się najlepszymi sportowcami, najsystematyczniej oszczędzali w SKO lub aktywnie działali na rzecz szkoły.

Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły należy się odpoczynek, by w nowym roku szkolnym z entuzjazmem wrócić do pracy.

DSC02883 (Copy) DSC02888 (Copy) DSC02904 (Copy) DSC02930 (Copy) DSC02919 (Copy) DSC02915 (Copy)