Z WIZYTĄ W STOLICY

7 czerwca 2018r. wszyscy uczniowie z klas I, II i III a i dwie osoby z klas starszych oraz 5 opiekunów udali się na wycieczkę do Warszawy.

Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów z całego świata.

Pierwszym punktem programu było odwiedzenie warszawskiego ZOO. Widzieliśmy m.in. słonie, żyrafy, hipopotamy, małpy, egzotyczne ptaki i wiele innych zwierząt. Potem był spacer po Starym Mieście. Tu dzieci oglądały Kolumnę Zygmunta, warszawską Syrenkę, zabytkowe kamieniczki oraz fragmenty murów obronnych Warszawy.

Po spacerze wszyscy kupili sobie pamiątki. Kolejnym punktem był wjazd na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki, skąd podziwialiśmy panoramę Warszawy. Z Pałacu Kultury i Nauki przejechaliśmy nową linią metra na Stadion Narodowy, gdzie z przewodnikiem przeszliśmy trasę ,,Piłkarskie emocje”. Gdy weszliśmy na trybuny, z góry podziwialiśmy ogrom tego obiektu. Wielkim przeżyciem była też wizyta w piłkarskich szatniach. Dla wielu chłopców wizyta na tym stadionie była spełnieniem marzeń.

Naszą wycieczkę zakończył posiłek w Mc Donald’s.

Wycieczka była bardzo udana. Pogoda dopisała. Pomimo zmęczenia, zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy swoich do domów.

DSC04766 (Copy) DSC04768 (Copy) DSC04777 (Copy) DSC04778 (Copy) DSC04783 (Copy) DSC04785 (Copy) DSC04807 (Copy) DSC04811 (Copy)