Z wizytą u Świętego Mikołaja 15 grudnia 2017r.

Po raz kolejny w tym roku szkolnym dzieci z klasy 0 i I wyjechały na całodniową wycieczkę. Tym razem udały się do Wioski Świętego Mikołaja.

Po przyjeździe na miejsce dzieci zostały poczęstowane przez Elfy rozgrzewającym, magicznym napojem i pysznymi piernikami. Po poczęstunku spotkały się z Mikołajem, który wysłuchał co każde z nich chce dostać w prezencie pod choinkę. Następnie Elfy zaprosiły dzieci do wspólnych warsztatów artystycznych. Pomocnicy Świętego Mikołaja, w rytm kolęd, towarzyszyły dzieciom w tworzeniu portretu Mikołaja i pisaniu do niego listu. Listy dzieci zaniosły do Poczty Świętego Mikołaja i same wrzuciły je do skrzynki pocztowej. Obejrzały też Magazyn Prezentów. Pod nieobecność Mikołaja dzieci weszły do jego chaty, gdzie zobaczyły jak ma urządzony pokój, sypialnię, kuchnię i łazienkę.

Wycieczkę zakończyło oglądanie zwierząt, którymi opiekują się Elfy i Mikołaj.

Na pamiątkę wizyty u Mikołaja każdy dostał ,, Certyfikat Honorowego Gościa Wioski Świętego Mikołaja ‘’ oraz paczkę ze słodyczami.

Ten dzień pełen wrażeń przybliżył wszystkich do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

DSC03465 (Copy) DSC03478 (Copy) DSC03487 (Copy) DSC03495 (Copy) DSC03541 (Copy) DSC03558 (Copy) DSC03574 (Copy) DSC03575 (Copy)