Wyjazdy na basen w ramach projektu ” Umiem pływać “

W naszej Szkole realizowany był projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, który zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu „nauki pływania”.

W programie uczestniczyli uczniowie klas II – III z naszej szkoły. Wyjazdy do Pływalni Miejskiej „Wodnik” w Bielsku Podlaskim odbywały się we wtorki, a opiekę nad dziećmi sprawowały: wychowawczyni kl. IIb mgr Irena Grzeszczuk i wychowawczyni kl. IIIb mgr Anna Marcinkiewicz.
Projekt łączył w sobie „przyjemne z pożytecznym” : dzieci nabyły podstawowe umiejętności pływackie i w atrakcyjnej formie, aktywnie spędzały czas wolny.
Zajęcia prowadzone w ramach Projektu finansowane były z środków FZSdU, a Urząd Gminy Siemiatycze finansował dojazdy na pływalnię do Bielska Podlaskiego.

DSCF3111 (Copy) DSCF3106 (Copy) DSCF3110 (Copy) DSCF3116 (Copy) DSCF3121 (Copy)DSCF3109 (Copy)