Uczymy się pływać!

Od 7 marca 2018 roku chętni uczniowie z klasy I oraz II wyjeżdżają w każdą środę na Pływalnię ,,Wodnik” do Bielska Podlaskiego.Uczestniczą w projekcie powszechnej nauki pływania zorganizowanej przez Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Uczniowie nie ponoszą kosztów związanych z nauką pływania, gdyż jest on dofinansowany przez ministerstwo Sportu i Turystyki. Dojazd na basen i z powrotem autobusem szkolnym zapewnia nam nasza Gmina, za co serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi.

Uczniowie są już na ,,półmetku”nauki pływania, za nimi już 5 wyjazdów na basen. Dzieci coraz lepiej radzą sobie w wodzie. Z niecierpliwością czekają na każdy wyjazd. Słuchają uważnie poleceń instruktora i wykonują zlecone ćwiczenia. Dziećmi podczs wyjazdu opiekuje się wychowawczyni klasy II oraz rodzic pani Aneta Borkułak.Gdy Pani Kasia nie może pojechać na basen opiekę nad grupą przejmuje wychowawczyni klasy I pani Elżbieta Szawkało oraz rodzic pani Monika Moczulska.Dziękujemy rodzicom za pomoc i poświęcony czas.

K.Łopaciuk

DSC04228 (Copy) DSC04232 (Copy) DSC04234 (Copy) DSC04236 (Copy) DSC04237 (Copy) DSC04240 (Copy) DSC04241 (Copy) DSC04244 (Copy)