Święto Edukacji Narodowej 2017

13 października uczciliśmy święto wszystkich pracowników szkoły i uczniów. Akademię z tej okazji przygotowali uczniowie z klas V-VI oraz drugiej i obu trzecich. Scenki z życia szkoły przybliżyły nam w sposób humorystyczny realia codziennej rzeczywistości szkolnej. Piękne wykonanie piosenki „Tylko w Czartajewie” zaprezentowała Gabrysia Makiej z klasy VI.

Występ chóru szkolnego spowodował, że atmosfera była uroczysta a zarazem bardzo miła.

Punktem programu okazała się „Samba” tańczona przez uczniów i nauczycieli pod kierunkiem pani Małgosi Zinkiewicz, pani Ani Łempickiej i chóru.

Na zakończenie były podziękowania i życzenia oraz upominki wykonane przez uczniów przy artystycznym wsparciu pani Neli Drywulskiej.

Całość przygotowali uczniowie ze szkolnego kółka teatralnego pod opieką pani Pierewoj.

Wszystkim pracownikom i uczniom życzenia z tej okazji złożyła pani dyrektor dziękując za przygotowanie części artystycznej.

DSC03040 (Copy) DSC03046 (Copy) DSC03054 (Copy) DSC03059 (Copy) DSC03065 (Copy) DSC03073 (Copy) DSC03081 (Copy) DSC03085 (Copy) DSC03087 (Copy)