Rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

10.11.2017 r. kolejny raz uczciliśmy Święto Niepodległości. Nasza szkolna uroczystość na sali gimnastycznej odbyła się w szczególnej atmosferze. Wszystko to dzięki współpracy wielu uczniów i nauczycieli.

Część artystyczną rozpoczęły występy uczniów klasy II pod opieką Pani Katarzyny Łopaciuk i uczniów klasy III B pod opieką Pani Ireny Grzeszczuk. Następnie zaprezentowali się uczniowie klas starszych. Znaleźli się wśród nich chórzyści przygotowywani przez Panią Małgorzatę Zinkiewicz oraz członkowie kółka Teatralnego, którzy swoje recytatorskie umiejętności szlifowali pod okiem Pani Władysławy Pierewoj. Oprawę dla całej akademii stanowiła prezentacja multimedialna autorstwa Pani Neli Drywulskiej.

Była to szczególna lekcja historii. Wzruszające wiersze, piosenki i obrazy prezentacji stworzyły niezwykły nastrój. Każdy z pewnością przeżył chwile wzruszenia i zadumy nad trudną historią naszego kraju.

DSC03223 (Copy) DSC03225 (Copy) DSC03230 (Copy) DSC03234 (Copy) DSC03248 (Copy) DSC03251 (Copy)