prelekcjach: pt. „Elektrośmieci

prelekcjach: pt. „Elektrośmieci-

15 02.2018r uczniowie klasy II i VII Szkoły Podstawowej w Czartajewie wzięli udział w prelekcjach: pt. „Elektrośmieci-  co z nimi robić, dowiedzą się  dzieci” i  pt. „Elektrośmieci –myśl globalnie, działaj lokalnie”. W ramach spotkania dzieci obejrzały  prezentacje multimedialne zawierające informacje  dotyczącą ZSEE i postępowania z nimi,  dowiedziały się dlaczego nie można wyrzucać elektrośmieci do kosza i gdzie można oddać  ZSEE.  Prelekcje odbyła się przy współpracy z Fundacją na rzecz walki z odpadami Czysta Ziemia, której celem jest uświadamianie lokalnej społeczności jakim zagrożeniem są tzw. „elektrośmieci”.

Anetta Lenkiewicz

DSC03948 (Copy) DSC03954 (Copy) DSC03956 (Copy) IMG_2579 (Copy) IMG_2592 (Copy) IMG_2593 (Copy)