Malowanie pierników w kl. IV A

Świąteczne malowanie pierników w kl. IV a

04.01.2018 r. w naszej klasie niepodzielnie królował aromat bożonarodzeniowych pierniczków.

Wspólnie spędzony czas umilaliśmy sobie śpiewając kolędy, migotały na ławkach światełka latarenek, z których unosił się aromat cynamonu a wszystko to przy udziale nie tylko uczniów ale i kilkorga rodziców.

Dziękujemy uczniom i ich rodzicom, dzięki którym nie zabrakło pierniczków, posypek i lukru, to dzięki wam poczuliśmy się świątecznie.

Nela Drywulska