KLASA I i II W SZKOLE MUZYCZNEJ I W BANKU.

21 marca 2019r uczniowie z klasy I i II wraz z wychowawcami udali się do Szkoły Muzycznej w Siemiatyczach, aby wziąć udział w audycji muzycznej pt. ,, Barok i nie tylko…”. Podczas godzinnego koncertu wysłuchaliśmy wiele utworów muzycznych granych przez uczniów tej szkoły na fortepianie, skrzypcach, trąbce, puzonie, akordeonie.

Koncert uświetniła uczennica kl.II naszej szkoły KASIA DRYWULSKA, która zagrała utwór pt. ,, Świstak ‘’ Ludwiga van Beethovena.

Po wspaniałym koncercie odwiedziliśmy Bank Spółdzielczy, w którym lokowane są oszczędności uczniów naszej szkoły, wpłacane na SKO.

Pani Dyrektor Banku opowiedziała o pracy banku. Dzieci zobaczyły urządzenia do liczenia pieniędzy i sprawdzania ich oryginalności. Z bliska zobaczyły bankomat i tzw. ,, wrzutnię ‘’ oraz ich działanie.

Na koniec każde dziecko otrzymało sympatyczny upominek, przygotowany przez pracowników banku.

DSC05851 (Copy) DSC05856 (Copy) DSC05858 (Copy) DSC05865 (Copy) DSC05866 (Copy) DSC05886 (Copy)