Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2016r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej zwanym też Dniem Nauczyciela. W tym dniu na jednej godzinie lekcyjnej cała szkoła zebrała się na sali gimnastycznej, aby świętować.

Klasa VI z pomocą wychowawczyni przygotowała wspaniałą scenkę na tę okazję. Oczywiście nie mogło to wydarzenie odbyć się bez udziału chóru prowadzonego przez panią Małgorzatę Zinkiewicz.

Na końcu wszyscy mogli podziwiać występ dzieci z klasy zerowej, którzy swoim tańcem dodali tu trochę humoru oraz zabawy. Przedszkolaki przygotowała pani Elżbieta Szawkało.

Potem były życzenia i laurki wykonane przez uczniów pod okiem pani Neli Drywulskiej.

Myślę, że dla wszystkich uczniów, a szczególnie dla nauczycieli oraz pracowników szkoły ten dzień sprawił dużo przyjemności  i radości.

Agata Orzepowska

dsc01172-copy dsc01173-copy